O nás

Sklenářství Prokeš má dlouholetou tradici. “Umíme se sklem“ není reklamní slogan, ale popis naší společnosti.
Vítejte na našich stránkách.

Historie firmy

Naše firma byla založena 29.1.1992 panem Karlem Prokešem. V roce 1995 začala působit v pronajatých prostorách firmy PSJ v Třebíči. Firma se rozrůstala, modernizovala své vybavení a díky tomu byla schopna plnit náročné požadavky svých zákazníků. Velkou část výroby tvořil export. Když se v roce 2002 objevila možnost koupit tehdejší autosalon Peugeot a přilehlou opravárenskou halu na Průmyslové ulici, šli jsme do toho. Tyto prostory průběžně modernizujeme, rozšiřujeme technologické vybavení a znalosti svých pracovníků.

Vážíme si toho, že někteří jsou s námi již od doby počátků firmy, jsou to profesionálové ve svém oboru.

Umíme to se sklem

Sklenářství Prokeš je moderní firma, která pravidelně investuje do nejnovějších strojů a technologií. Díky dobrému zázemí a dostatku zkušeností jsme schopni plnit v krátkých dodacích lhůtách také individuální zakázkovou výrobu. Vlastníme kalící pec, CNC, linku na izolační dvojskla a trojskla a další stroje. Pomocí našich technologií jsme schopni dodávat kalená skla na celoprosklené stěny, dveře, sprchové kouty, skla za kuchyňské linky a do osvětlení. V našem sortimentu máme polykarbonáty a plexiskla.

Drobná zakázková výroba

Sklenářství Prokeš je díky kvalitně vybaveným provozům a řadě zkušených zaměstnanců schopno plnit také drobné individuální zakázky, a to i v případě, že se jedná o technologicky velmi náročné produkty. Přistupujeme zodpovědně k přáním každého zákazníka.

Průmyslová výroba pro velkoodběratele a další zpracovatele

Sklenářství Prokeš disponuje moderním provozem, kvalitním logistickým centrem a mnohaletými zkušenostmi. Díky tomu jsou naše služby vyhledávány i velkými odběrateli, kteří dále využívají naše produkty. Nabízíme odpovědnou a kvalitní práci s dodržením všech žádaných parametrů.